HAKKIMIZDA
İnovatif teknoloji markası ROMOSS, harici batarya Ar-ge, üretim ve satışnda uzmanlaşmış bir firmadır. Sürekli gelişim taahhüdü ile ürünlerimizi sürekli geliştiriyor ve dünya çapında satışını gerçekleştiriyoruz. Patentli ürünlerimiz dünya çapında onlarca ödül almış, satışını yaptığımız 70 den fazla ülkede ürün ve servis kalitesi ile haklı bir itibara ve marka bilinirliğine ulaşmıştır.

Enerji tasarruf teknolojisine , göz alıcı tasarıma ve yüksek kaliteye sahip ürünler ile müşterilerimize söz verdiğimiz üstün kullanıcı deneyimini sunuyoruz. Ar-Ge ve tasarım çalışmalarımız başlangıçtan bu yana akıllı, hızlı, kullanıcı dostu, kaliteli ürünleri üretmek üzerine kurgulandı. Amacımız güvenilir bir marka yaratarak müşterilerimizin günlük hayatlarına inanılmaz derecede kolay ve bir o kadar da keyifli deneyimler katmak.

Kişilere keyifli ve kolay kullanımlı batarya teknolojilerini sunmak için çalışıyoruz. Günlük hayatımızda teknolojiyi kullanarak resim çekiyor, sesleri, anıları kaydediyoruz. Biz sadece hayal kurmuyoruz, teknolojiye odaklanarak hayallerimizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Harici batarya teknolojisini sizin hayatınızı kolaylaştırmak amacı ile sürekli geliştiriyoruz.

Bugün bu sayede dünya çapında onlarca ödül aldık. Kendi patentli teknolojimiz olan eUSB teknolojisi harici batarya sektöründe yeni bir çığır açtı. Kendi alanımızdaki başarılarımızı artırmaya devam edeceğiz. Ürünlerimizi daha eğlenceli ve keyifli hale getireceğiz. Daha küçük, daha hızlı, daha dayanıklı ve daha güçlü bataryalar üretmeye devam edeceğiz.
İletişim

Adres: Kemeraltı Cad. Şefkat İş Hanı No:1-3 Kat:7 34425 Karaköy İSTANBUL

Telefon: 0212 293 58 26

Whatsapp: 0530 238 95 57

Faks: 0212 293 47 96

E-mail: info@romossturkiye.com